|
October |
Fri. 18 |
George Brown
*
|
|
Georgian
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Michele McConney Court, Barrie |
|
Lambton
*
|
|
Redeemer
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Athletic Centre Gymnasium, Ancaster |
|
Conestoga
*
|
|
St. Clair
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ South Campus Sportsplex, Windsor |
|
Durham
*
|
|
Loyalist
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Kente Building Gymnasium, Belleville |
Sat. 19 |
Seneca
*
|
|
Centennial
|
|
1:00 PM
|
|
|
@ Athletic & Wellness Centre - Progress Campus, Scarborough |
|
Fanshawe
*
|
|
Mohawk
|
|
1:00 PM
|
|
|
@ David Braley Athletic and Recreation Centre (DBARC), Hamilton |
Sun. 20 |
Humber
*
|
|
Niagara
|
|
1:00 PM
|
|
|
@ Simplii Financial Athletic Centre, Welland |
Tue. 22 |
Seneca
*
|
|
Durham
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Campus Recreation & Wellness Centre (CRWC), Oshawa |
|
Redeemer
*
|
|
Mohawk
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ David Braley Athletic and Recreation Centre (DBARC), Hamilton |
Wed. 23 |
Fanshawe
*
|
|
Lambton
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Cestar Group Athletics & Fitness Complex, Sarnia |
|
Humber
*
|
|
Sheridan
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Davis Campus Gymnasium, Brampton |
Fri. 25 |
Niagara
*
|
|
Conestoga
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Conestoga Student Recreation Centre, Kitchener |
|
Mohawk
*
|
|
Sheridan
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Davis Campus Gymnasium, Brampton |
|
Algonquin
*
|
|
George Brown
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Casa Loma Campus Gymnasium, Toronto |
Sat. 26 |
Loyalist
*
|
|
St. Lawrence
|
|
1:00 PM
|
|
|
@ Kingston Campus Gymnasium |
|
Algonquin
*
|
|
Centennial
|
|
1:00 PM
|
|
|
@ Athletic & Wellness Centre - Progress Campus, Scarborough |
|
Georgian
*
|
|
Durham
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Campus Recreation & Wellness Centre (CRWC), Oshawa |
Tue. 29 |
Loyalist
*
|
|
Seneca
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ King Campus Gymnasium, King City |
|
Sheridan
*
|
|
Fanshawe
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Glenn Johnston Athletic Centre, London |
Wed. 30 |
Mohawk
*
|
|
Humber
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Humber Athletic Centre - North Campus, Toronto |
|
Redeemer
*
|
|
Conestoga
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Conestoga Student Recreation Centre, Kitchener |
|
St. Clair
*
|
|
Lambton
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Cestar Group Athletics & Fitness Complex, Sarnia |
|
November |
Fri. 1 |
Georgian
*
|
|
Algonquin
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Jack Doyle Athletics & Recreation Centre, Ottawa |
Sat. 2 |
Sheridan
*
|
|
Niagara
|
|
12:00 PM
|
|
|
@ Simplii Financial Athletic Centre, Welland |
|
Redeemer
*
|
|
Fanshawe
|
|
1:00 PM
|
|
|
@ Glenn Johnston Athletic Centre, London |
|
Centennial
*
|
|
St. Lawrence
|
|
2:00 PM
|
|
|
@ Kingston Campus Gymnasium |
|
George Brown
*
|
|
Loyalist
|
|
3:00 PM
|
|
|
@ Kente Building Gymnasium, Belleville |
Sun. 3 |
George Brown
*
|
|
St. Lawrence
|
|
1:00 PM
|
|
|
@ Kingston Campus Gymnasium |
Tue. 5 |
Durham
*
|
|
Seneca
|
|
4:00 PM
|
|
|
@ King Campus Gymnasium, King City |
Wed. 6 |
Humber
*
|
|
Fanshawe
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Glenn Johnston Athletic Centre, London |
Fri. 8 |
St. Lawrence
*
|
|
Algonquin
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Jack Doyle Athletics & Recreation Centre, Ottawa |
|
Lambton
*
|
|
Conestoga
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Conestoga Student Recreation Centre, Kitchener |
|
St. Clair
*
|
|
Redeemer
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Athletic Centre Gymnasium, Ancaster |
|
Centennial
*
|
|
George Brown
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Casa Loma Campus Gymnasium, Toronto |
Sat. 9 |
Sheridan
*
|
|
Mohawk
|
|
1:00 PM
|
|
|
@ David Braley Athletic and Recreation Centre (DBARC), Hamilton |
|
St. Clair
*
|
|
Conestoga
|
|
2:00 PM
|
|
|
@ Conestoga Student Recreation Centre, Kitchener |
|
Loyalist
*
|
|
Algonquin
|
|
4:00 PM
|
|
|
@ Jack Doyle Athletics & Recreation Centre, Ottawa |
Sun. 10 |
Niagara
*
|
|
Humber
|
|
1:00 PM
|
|
|
@ Humber Athletic Centre - North Campus, Toronto |
Tue. 12 |
Seneca
*
|
|
George Brown
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Casa Loma Campus Gymnasium, Toronto |
|
Centennial
*
|
|
Georgian
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Michele McConney Court, Barrie |
Wed. 13 |
Redeemer
*
|
|
Humber
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Humber Athletic Centre - North Campus, Toronto |
|
Lambton
*
|
|
Fanshawe
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Glenn Johnston Athletic Centre, London |
|
Mohawk
*
|
|
Niagara
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Simplii Financial Athletic Centre, Welland |
Fri. 15 |
Georgian
*
|
|
Seneca
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ King Campus Gymnasium, King City |
|
Conestoga
*
|
|
Sheridan
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Davis Campus Gymnasium, Brampton |
|
Algonquin
*
|
|
Durham
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Campus Recreation & Wellness Centre (CRWC), Oshawa |
|
St. Lawrence
*
|
|
Loyalist
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Kente Building Gymnasium, Belleville |
Sat. 16 |
Fanshawe
*
|
|
St. Clair
|
|
1:00 PM
|
|
|
@ South Campus Sportsplex, Windsor |
Tue. 19 |
Sheridan
*
|
|
Redeemer
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Athletic Centre Gymnasium, Ancaster |
Wed. 20 |
Durham
*
|
|
Centennial
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Athletic & Wellness Centre - Progress Campus, Scarborough |
|
Humber
*
|
|
Conestoga
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Conestoga Student Recreation Centre, Kitchener |
Fri. 22 |
Mohawk
*
|
|
St. Clair
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ South Campus Sportsplex, Windsor |
|
Niagara
*
|
|
Lambton
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Cestar Group Athletics & Fitness Complex, Sarnia |
|
Georgian
*
|
|
George Brown
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Casa Loma Campus Gymnasium, Toronto |
Sat. 23 |
Mohawk
*
|
|
Lambton
|
|
1:00 PM
|
|
|
@ Cestar Group Athletics & Fitness Complex, Sarnia |
|
Centennial
*
|
|
Loyalist
|
|
1:00 PM
|
|
|
@ Kente Building Gymnasium, Belleville |
|
Conestoga
*
|
|
Fanshawe
|
|
1:00 PM
|
|
|
@ Glenn Johnston Athletic Centre, London |
|
Durham
*
|
|
St. Lawrence
|
|
1:00 PM
|
|
|
@ Kingston Campus Gymnasium |
|
Niagara
*
|
|
St. Clair
|
|
2:00 PM
|
|
|
@ South Campus Sportsplex, Windsor |
|
Seneca
*
|
|
Algonquin
|
|
4:00 PM
|
|
|
@ Jack Doyle Athletics & Recreation Centre, Ottawa |
Wed. 27 |
George Brown
*
|
|
Durham
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Campus Recreation & Wellness Centre (CRWC), Oshawa |
|
Niagara
*
|
|
Redeemer
|
|
8:00 PM
|
|
|
@ Athletic Centre Gymnasium, Ancaster |
Fri. 29 |
St. Lawrence
*
|
|
Seneca
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ King Campus Gymnasium, King City |
|
Loyalist
*
|
|
Georgian
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Michele McConney Court, Barrie |
Sat. 30 |
Fanshawe
*
|
|
Niagara
|
|
1:00 PM
|
|
|
@ Simplii Financial Athletic Centre, Welland |
|
St. Lawrence
*
|
|
Georgian
|
|
1:00 PM
|
|
|
@ Michele McConney Court, Barrie |
|
Conestoga
*
|
|
Mohawk
|
|
1:00 PM
|
|
|
@ David Braley Athletic and Recreation Centre (DBARC), Hamilton |
|
Lambton
*
|
|
Sheridan
|
|
2:00 PM
|
|
|
@ Davis Campus Gymnasium, Brampton |
|
St. Clair
*
|
|
Humber
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Humber Athletic Centre - North Campus, Toronto |
|
January |
Wed. 8 |
Mohawk
*
|
|
Conestoga
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Conestoga Student Recreation Centre, Kitchener |
Thu. 9 |
Fanshawe
*
|
|
Redeemer
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Athletic Centre Gymnasium, Ancaster |
Fri. 10 |
George Brown
*
|
|
Seneca
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ King Campus Gymnasium, King City |
|
Loyalist
*
|
|
Durham
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Campus Recreation & Wellness Centre (CRWC), Oshawa |
Sat. 11 |
Niagara
*
|
|
Mohawk
|
|
1:00 PM
|
|
|
@ David Braley Athletic and Recreation Centre (DBARC), Hamilton |
|
Sheridan
*
|
|
St. Clair
|
|
2:00 PM
|
|
|
@ South Campus Sportsplex, Windsor |
|
Humber
*
|
|
Lambton
|
|
3:00 PM
|
|
|
@ Cestar Group Athletics & Fitness Complex, Sarnia |
|
Centennial
*
|
|
Algonquin
|
|
4:00 PM
|
|
|
@ Jack Doyle Athletics & Recreation Centre, Ottawa |
Sun. 12 |
Sheridan
*
|
|
Lambton
|
|
1:00 PM
|
|
|
@ Cestar Group Athletics & Fitness Complex, Sarnia |
|
Humber
*
|
|
St. Clair
|
|
2:00 PM
|
|
|
@ South Campus Sportsplex, Windsor |
Wed. 15 |
Humber
*
|
|
Mohawk
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ David Braley Athletic and Recreation Centre (DBARC), Hamilton |
|
Niagara
*
|
|
Sheridan
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Davis Campus Gymnasium, Brampton |
|
Conestoga
*
|
|
Redeemer
|
|
8:00 PM
|
|
|
@ Athletic Centre Gymnasium, Ancaster |
Thu. 16 |
George Brown
*
|
|
Centennial
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Athletic & Wellness Centre - Progress Campus, Scarborough |
Fri. 17 |
Durham
*
|
|
Algonquin
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Jack Doyle Athletics & Recreation Centre, Ottawa |
Sat. 18 |
Fanshawe
*
|
|
Humber
|
|
1:00 PM
|
|
|
@ Humber Athletic Centre - North Campus, Toronto |
|
Redeemer
*
|
|
Lambton
|
|
1:00 PM
|
|
|
@ Cestar Group Athletics & Fitness Complex, Sarnia |
|
Seneca
*
|
|
Loyalist
|
|
1:00 PM
|
|
|
@ Kente Building Gymnasium, Belleville |
|
Sheridan
*
|
|
Conestoga
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Conestoga Student Recreation Centre, Kitchener |
|
Georgian
*
|
|
St. Lawrence
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Kingston Campus Gymnasium |
Sun. 19 |
Georgian
*
|
|
Loyalist
|
|
1:00 PM
|
|
|
@ Kente Building Gymnasium, Belleville |
|
Seneca
*
|
|
St. Lawrence
|
|
1:00 PM
|
|
|
@ Kingston Campus Gymnasium |
Wed. 22 |
Lambton
*
|
|
St. Clair
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ South Campus Sportsplex, Windsor |
|
Mohawk
*
|
|
Redeemer
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Athletic Centre Gymnasium, Ancaster |
|
Conestoga
*
|
|
Humber
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Humber Athletic Centre - North Campus, Toronto |
|
Niagara
*
|
|
Fanshawe
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Glenn Johnston Athletic Centre, London |
Fri. 24 |
Conestoga
*
|
|
Niagara
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Simplii Financial Athletic Centre, Welland |
|
Algonquin
*
|
|
Seneca
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ King Campus Gymnasium, King City |
Sat. 25 |
Loyalist
*
|
|
George Brown
|
|
1:00 PM
|
|
|
@ Casa Loma Campus Gymnasium, Toronto |
|
St. Clair
*
|
|
Fanshawe
|
|
1:00 PM
|
|
|
@ Glenn Johnston Athletic Centre, London |
|
Algonquin
*
|
|
Georgian
|
|
1:00 PM
|
|
|
@ Michele McConney Court, Barrie |
|
Redeemer
*
|
|
Sheridan
|
|
1:00 PM
|
|
|
@ Davis Campus Gymnasium, Brampton |
|
St. Lawrence
*
|
|
Centennial
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Athletic & Wellness Centre - Progress Campus, Scarborough |
Sun. 26 |
St. Lawrence
*
|
|
George Brown
|
|
1:00 PM
|
|
|
@ Casa Loma Campus Gymnasium, Toronto |
Tue. 28 |
Centennial
*
|
|
Durham
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Campus Recreation & Wellness Centre (CRWC), Oshawa |
Fri. 31 |
Humber
*
|
|
Redeemer
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Athletic Centre Gymnasium, Ancaster |
|
Fanshawe
*
|
|
Conestoga
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Conestoga Student Recreation Centre, Kitchener |
|
George Brown
*
|
|
Algonquin
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Jack Doyle Athletics & Recreation Centre, Ottawa |
|
Seneca
*
|
|
Georgian
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Michele McConney Court, Barrie |
|
Lambton
*
|
|
Niagara
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Simplii Financial Athletic Centre, Welland |
|
St. Clair
*
|
|
Mohawk
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ David Braley Athletic and Recreation Centre (DBARC), Hamilton |
|
St. Lawrence
*
|
|
Durham
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Campus Recreation & Wellness Centre (CRWC), Oshawa |
|
February |
Sat. 1 |
Lambton
*
|
|
Mohawk
|
|
1:00 PM
|
|
|
@ David Braley Athletic and Recreation Centre (DBARC), Hamilton |
|
Loyalist
*
|
|
Centennial
|
|
1:00 PM
|
|
|
@ Athletic & Wellness Centre - Progress Campus, Scarborough |
|
St. Clair
*
|
|
Niagara
|
|
2:00 PM
|
|
|
@ Simplii Financial Athletic Centre, Welland |
Tue. 4 |
Durham
*
|
|
Georgian
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Michele McConney Court, Barrie |
|
Centennial
*
|
|
Seneca
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ King Campus Gymnasium, King City |
Wed. 5 |
Mohawk
*
|
|
Fanshawe
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Glenn Johnston Athletic Centre, London |
|
Redeemer
*
|
|
Niagara
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Simplii Financial Athletic Centre, Welland |
|
Sheridan
*
|
|
Humber
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Humber Athletic Centre - North Campus, Toronto |
Fri. 7 |
Algonquin
*
|
|
Loyalist
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Kente Building Gymnasium, Belleville |
|
Conestoga
*
|
|
Lambton
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Cestar Group Athletics & Fitness Complex, Sarnia |
|
Durham
*
|
|
George Brown
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ Casa Loma Campus Gymnasium, Toronto |
Sat. 8 |
Georgian
*
|
|
Centennial
|
|
1:00 PM
|
|
|
@ Athletic & Wellness Centre - Progress Campus, Scarborough |
|
Fanshawe
*
|
|
Sheridan
|
|
1:00 PM
|
|
|
@ Davis Campus Gymnasium, Brampton |
|
Algonquin
*
|
|
St. Lawrence
|
|
1:00 PM
|
|
|
@ Kingston Campus Gymnasium |
|
Redeemer
*
|
|
St. Clair
|
|
6:00 PM
|
|
|
@ South Campus Sportsplex, Windsor |