2019-20 OCAA MEN'S SOCCER SCHEDULE

Date Away Home Status Links
 
September
Fri. 6 Humber * 6 Niagara 0 Final
  Young’s Sportsplex
Sat. 7 Sheridan * 1 Fanshawe 2 Final
  * FALCONS FEST *
  Centennial * 5 Cambrian 1 Final
  St. Clair * 6 Redeemer 0 Final
  Algonquin * 5 Fleming 0 Final
  Conestoga * 0 Lambton 1 Final
  Seneca * 0 Durham 2 Final
  Vaso's Field
  U of T Mississauga * 2 Mohawk 0 Final
  Redeemer UC
Sun. 8 Centennial * 1 Sault 0 Final
  Superior Heights
Wed. 11 Conestoga * 0 Redeemer 1 Final
  Fanshawe * 0 Humber 5 Final
  Ontario Soccer Centre
  Seneca * 5 Fleming 1 Final
Fri. 13 Mohawk * 3 Niagara 1 Final
  Young’s Sportsplex
  Durham * 2 George Brown 1 Final
  Esther Shiner
Sat. 14 Redeemer * 0 Fanshawe 5 Final
  St. Clair * 3 U of T Mississauga 1 Final
  Humber * 1 Conestoga 0 Final
  Doon Campus
  Cambrian * 1 St. Lawrence 1 Final
  John Machin Field, Kingston
  Sault * 0 Algonquin 8 Final
  Lambton * 0 Sheridan 4 Final
Sun. 15 St. Clair * 0 Sheridan 3 Final
  Lambton * 0 U of T Mississauga 5 Final
  Sault * 1 St. Lawrence 5 Final
  John Machin Field, Kingston
  Cambrian * 0 Algonquin 8 Final
Tue. 17 Mohawk * 1 Conestoga 7 Final
  Riverside Park (Rogers Field)
Wed. 18 Fleming * 1 Centennial 2 Final
Thu. 19 George Brown * 1 Seneca 6 Final
Fri. 20 U of T Mississauga * 2 Redeemer 0 Final
Sat. 21 Conestoga * 1 Sheridan 6 Final
  St. Lawrence * 1 Fleming 1 Final
  Fanshawe * 5 Mohawk 0 Final
  Redeemer UC
  Durham * 10 Sault 0 Final
  Superior Heights
  Humber * 4 St. Clair 1 Final
  Libro Centre, Amhertsburg
  Niagara * 5 Lambton 1 Final
Sun. 22 Durham * 7 Cambrian 0 Final
  Humber * 10 Lambton 0 Final
  Niagara * 0 St. Clair 2 Final
  Libro Centre, Amhertsburg
Wed. 25 Redeemer * 0 Humber 4 Final
  Ontario Soccer Centre
Fri. 27 Mohawk * 0 St. Clair 5 Final
  Libro Centre, Amhertsburg
  Fanshawe * 4 Niagara 2 Final
  Young?s Sportsplex
  St. Lawrence * 1 Durham 5 Final
  Vaso's Field
  Algonquin * 3 Centennial 0 Final
Sat. 28 Cambrian * 1 George Brown 8 Final
  Esther Shiner
  Sheridan * 6 Redeemer 1 Final
  Conestoga * 2 U of T Mississauga 5 Final
  Mohawk * 2 Lambton 2 Final
  Algonquin * 3 Durham 0 Final
  Vaso's Field
  Sault * 0 Seneca 8 Final
  St. Lawrence * 3 Centennial 2 Final
Sun. 29 Sault * 1 George Brown 8 Final
  Esther Shiner
  Cambrian * 0 Seneca 6 Final
 
October
Wed. 2 Sheridan * 3 Humber 2 Final
  Ontario Soccer Centre
  U of T Mississauga * 5 Niagara 0 Final
  Young’s Sportsplex
Fri. 4 George Brown * 0 St. Lawrence 1 Final
  John Machin Field
  Seneca * 2 Algonquin 1 Final
  Durham * 2 Centennial 1 Final
Sat. 5 Niagara * 1 Sheridan 2 Final
  Fleming * 1 Cambrian 1 Final
  Redeemer * 0 Mohawk 4 Final
  Redeemer UC
  Fanshawe * 6 U of T Mississauga 1 Final
  St. Clair * 5 Conestoga 0 Final
  Riverside Park (Rogers Field)
  Seneca * 4 St. Lawrence 0 Final
  John Machin Field
  George Brown * 2 Algonquin 6 Final
Sun. 6 Fleming * 2 Sault 2 Final
  Superior Heights
Mon. 7 Lambton * 0 Fanshawe 5 Final
Wed. 9 U of T Mississauga * 1 Humber 0 Final
  Ontario Soccer Centre
Thu. 10 Mohawk * 1 Sheridan 5 Final
  Lambton * 2 Redeemer 0 Final
  Niagara * 4 Conestoga 3 Final
  Riverside Park (Rogers Field)
  Fanshawe * 3 St. Clair 2 Final
  Libro Centre, Amhertsburg
Fri. 11 Fleming * 1 Durham 3 Final
  Vaso's Field
  St. Lawrence * 0 Algonquin 8 Final
Sat. 12 Centennial * 1 George Brown 6 Final
  Esther Shiner
  Sault * 0 Cambrian 0 Final
Tue. 15 George Brown *   Fleming   8:00 PM
Wed. 16 Conestoga *   Fanshawe   4:00 PM
  Sheridan *   U of T Mississauga   4:30 PM
  St. Clair *   Lambton   5:00 PM
  Centennial *   Seneca   6:00 PM
  Redeemer *   Niagara   8:00 PM
  Young’s Sportsplex
  Humber *   Mohawk   8:00 PM
  Redeemer UC
* Conference