2019-20 OCAA WOMEN'S SOCCER SCHEDULE

Date Away Home Status Links
 
September
Fri. 6 Humber * 2 Niagara 3 Final
  Young’s Sportsplex
  George Brown * 4 Loyalist 1 Final
Sat. 7 Centennial * 1 Cambrian 2 Final
  Sheridan * 1 Fanshawe 2 Final
  * FALCONS FEST *
  St. Clair * 2 Redeemer 0 Final
  Algonquin * 5 Fleming 1 Final
  Conestoga * 4 Lambton 1 Final
  Seneca * 3 Durham 0 Final
  Vaso's Field
  U of T Mississauga * 0 Mohawk 1 Final
  Redeemer UC
Sun. 8 Centennial * ^ 2 Sault 3 Final
  Superior Heights
  Loyalist * 3 St. Lawrence 3 Final
Wed. 11 Conestoga * 2 Redeemer 1 Final
  Fanshawe * 1 Humber 1 Final
  Ontario Soccer Centre
  Seneca * 6 Fleming 1 Final
Fri. 13 Mohawk * 2 Niagara 0 Final
  Young?s Sportsplex
  Loyalist * 1 Centennial 5 Final
  Durham * 4 George Brown 0 Final
  Esther Shiner
Sat. 14 Redeemer * 1 Fanshawe 2 Final
  Cambrian * 0 St. Lawrence 6 Final
  John Machin Field, Kingston
  St. Clair * 6 U of T Mississauga 0 Final
  Sault * 1 Algonquin 6 Final
  Humber * 2 Conestoga 1 Final
  Lambton * 0 Sheridan 8 Final
Sun. 15 St. Clair * 0 Sheridan 2 Final
  Sault * 1 St. Lawrence 5 Final
  John Machin Field, Kingston
  Lambton * 0 U of T Mississauga 0 Final
  Cambrian * 0 Algonquin 5 Final
Tue. 17 Mohawk * 1 Conestoga 0 Final
  Riverside Park (Rogers Field)
Wed. 18 Fleming * 1 Centennial 3 Final
Thu. 19 George Brown * 0 Seneca 7 Final
Fri. 20 U of T Mississauga * 3 Redeemer 1 Final
Sat. 21 Conestoga * 0 Sheridan 4 Final
  Durham * 7 Sault 0 Final
  Superior Heights
  St. Lawrence * 2 Fleming 1 Final
  Fanshawe * 5 Mohawk 0 Final
  Redeemer UC
  Humber * 2 St. Clair 1 Final
  Libro Centre, Amhertsburg
  Niagara * 4 Lambton 0 Final
  Algonquin * 4 Loyalist 0 Final
Sun. 22 Durham * 2 Cambrian 1 Final
  @ Cambrian College
  Humber * 8 Lambton 0 Final
  Niagara * 3 St. Clair 1 Final
  Libro Centre, Amhertsburg
Wed. 25 Redeemer * ^ 0 Humber 4 Final
  Ontario Soccer Centre
Thu. 26 Loyalist * 0 Fleming 1 Final
Fri. 27 Mohawk * 2 St. Clair 3 Final
  Libro Centre, Amhertsburg
  St. Lawrence * 2 Durham 3 Final
  Vaso's Field
  Fanshawe * 6 Niagara 0 Final
  Young’s Sportsplex
  Algonquin * 3 Centennial 1 Final
Sat. 28 Cambrian * 0 George Brown 3 Final
  Esther Shiner
  Algonquin * 2 Durham 0 Final
  Vaso's Field
  Sheridan * 8 Redeemer 0 Final
  Sault * 0 Seneca 9 Final
  Conestoga * 3 U of T Mississauga 0 Final
  Mohawk * 4 Lambton 3 Final
  St. Lawrence * 2 Centennial 1 Final
Sun. 29 Sault * 1 George Brown 4 Final
  Esther Shiner
  Cambrian * 0 Seneca 7 Final
 
October
Wed. 2 Lambton * 0 Fanshawe 11 Final
  U of T Mississauga * 0 Niagara 7 Final
  Young?s Sportsplex
  Sheridan * 2 Humber 3 Final
  Ontario Soccer Centre
Fri. 4 George Brown * 2 St. Lawrence 5 Final
  John Machin Field
  Seneca * 3 Algonquin 2 Final
  Durham * 6 Centennial 1 Final
Sat. 5 Niagara * 2 Sheridan 2 Final
  Fleming * 2 Cambrian 1 Final
  Loyalist * 4 Sault 2 Final
  Superior Heights
  Seneca * 1 St. Lawrence 0 Final
  John Machin Field
  Redeemer * 0 Mohawk 1 Final
  Redeemer UC
  Fanshawe * 8 U of T Mississauga 0 Final
  George Brown * 1 Algonquin 4 Final
  St. Clair * 5 Conestoga 2 Final
  Riverside Park (Rogers Field)
Sun. 6 Loyalist * 1 Cambrian 1 Final
  Fleming * 1 Sault 2 Final
  Superior Heights
Wed. 9 Mohawk * 1 Sheridan 3 Final
  U of T Mississauga * 0 Humber 7 Final
  Ontario Soccer Centre
Thu. 10 Lambton * 1 Redeemer 3 Final
  Niagara * 1 Conestoga 1 Final
  Riverside Park (Rogers Field)
  Fanshawe * 4 St. Clair 2 Final
  Libro Centre, Amhertsburg
  Seneca * 10 Loyalist 1 Final
Fri. 11 Fleming * 1 Durham 3 Final
  Vaso's Field
  St. Lawrence * 0 Algonquin 6 Final
Sat. 12 Centennial * 2 George Brown 3 Final
  Esther Shiner
  Sault * 1 Cambrian 1 Final
Tue. 15 Conestoga * 0 Fanshawe 5 Final
  Sheridan * 2 U of T Mississauga 1 Final
  St. Clair * 8 Lambton 0 Final
  George Brown * 0 Fleming 0 Final
  Durham *   Loyalist   6:00 PM
Wed. 16 Redeemer *   Niagara   6:00 PM
  Young’s Sportsplex
  Humber *   Mohawk   6:00 PM
  Redeemer UC
  Centennial *   Seneca   8:15 PM
* Conference
^ Division